Crazy Band byla kapela, kterou jsem založil v roce 2006 a musím říci, že s vydatnou pomocí Vaška Kotrcha. Vašek mě doporučil bývalého frontmana kapely Screwballs, Frankiho Triera a tenor saxofonistu Mirka Bureše. Já jsem sehnal všechny ostatní – viz sestava pod fotem. V kapele alternovali dva bubeníci – Vašek Kroupa (na fotce nahoře) a Petr Šmakal. Petr Šmakal na konec převládl a byl trvale v sestavě až do úplného konce. Musím zde také podotknouti, že to byla, podle mého mínění, ta nejlepší kapela, kterou jsem v České republice kdy sestavil. Bohužel, díky personálním problémům a různým zákulisním intrikám se téměř rozpadla.

Crazy Band
Frankie Trier

Když píši, téměř, znamená to, že se mě podařilo kapelu obnovit i když v hodně odlišném obsazení. Jediný kdo se mnou zůstal byl bubeník Petr Šmakal. Pak se v kapele vystřídalo poměrně značné množství muzikantů, mezi nimi i bývalý basový kytarista kapely, Pepík Petrásek. Situace se však den ode dne zhoršovala, co se týče obsazení, zašlo to až tak daleko, že já jsem prakticky ani nevěděl, kdo v daný večer bude vlastně se mnou hrát. Po vystoupení kapely v klubu Radost v roce 2012 jsem kapelu definitivně rozpustil.

Seznam hudebníků, kteří se mnou hráli po znovu obnovení kapely: Ivan Vrána - sólová kytara, Milan Soták - sólová kytara, Jan Pils - basová kytary, Petr Pechman - basová kytara, Pavel Skala - bicí.

Crazy Band
Jirka Bíbr Šimák a v pozadí Petr Branda
Crazy Band
Milan Soták